2015 Yeni Çanakkale Seramik Fayans Modelleri


Doğaya saygılı organik ritimler; açık ve koyu renklerin yarattığı uyum Anemon Serisi’nde hayat buluyor. Anemon, 30x60 hem rektifiyeli hem rektifiyesiz duvar ve dekor ebatları, 45x45, 60x60 ve 60x60 rektifiyeli sırlı granit yer karoları; beyaz, gri, bej, kahve alternatifleriyle tüm mekanlarınıza uyabilecek bir seri.... Doğanın modern yüzünü Anemon Serisi ile evinizde yaşabilirsiniz!

Renkli yüzeyler ve yarattığı perspektif efektleriyle rengarenk mutluluğu yaşatan Degrade Serisi; 20x50 ebadındaki duvar karosu ve dekoruna, 45x45 yer karosu alternatiflerine sahip. Suluboya etkisindeki deseni ve canlı renklerin enerjisini mekanlara katan Degrade Serisi’yle hayatınızı rengarenk yaşayabilirsiniz.
Tenedos; ismini Antik Çağda Klonai Kykonsun oglu Tenesten alarak, Bozcaada tarihinde hafızalardan silinmeyen Antik bir kenttir. Çanakkalenin hafızalarında efsaneleşen bu kentin ismi şimdi seramikle hayat buluyor. Renkleri, doğal dokusu ve özgür ruhu ile bir ürüne esin kaynağı oluyor ve Çanakkale Seramikten Tenedos Serisi ile mekanlarınıza ruhunu yansıtıyor. Tenedos Serisi; adanın mitolojik ruhundan, efsanevi tarihinden, göz alabildiğince uzanan bağlarından ve doğal renklerinden ilham alınarak tasarlandı. 25x75 cm rektifiyeli ebatla, adaya has toprak, deniz, uzum bağları gibi farklı renk ve desenlere öykünerek patch-workler yaratıldı. Tenedos Serisi ile Egenin mitolojik ruhunu mekanlarınızda hissedersiniz.Siyah ve beyazın etkileyici birlikteliği Çanakkale Seramik White & More Koleksiyonu ile geri döndü. Dekorasyonda vazgeçilmez bir renk olan beyaz, bu koleksiyonda farklı stillerde hayat buluyor. Romantik ve naif mekanların yanısıra, derin siyah kombinleriyle sofistike mekanlar yaratmanıza da olanak sağlayan White & More Koleksiyonu, farklı stillerde, benzersiz tasarımlarla beyazın ferahlığını sunuyor. J’adore, Fashion, Fleur, Silky, Chance ve Ashley seçeneklerinden biri stilinizi tamamlayacak. J’adore Serisi’nde altın ve platinin siyah ve beyaz üzerinde yarattığı ışık oyunları, şıklığı ve saf asaleti yansıtıyor. Fleur Serisi’nde boyutlarla oynanarak yaratılan etki ile çiçeklerin kazandığı ayırt edici bir gerçeklik sunuyor. Silky Serisi beyazın saflığını, floral dekorun ipeksi dokunuşuyla duyularınızı yeniden şekillendiriyor. Chance Serisi beyazın şıklığını cezbedici geometri ile yeniden yaratıyor. Fashion Serisi modayı linen, kristal ve noa dekorlarıyla banyolarınızla buluşturuyor. Koleksiyonda yer zemin için sunulan zarif ve sofistike bir etkiye sahip siyah ve beyaz seramik karoları, Elit ve Atelier ürünleriyle mekanlarınızda biraraya getirebilirsiniz. İlham veren, ahenkli, zamansız bir koleksiyon olan White & More Koleksiyonu, sizi rafine bir şıklığa davet ediyor.
Doğal dokuların ve yapının en ham hali betonun dekorasyon trendlerinde daha da popülerleştiği, aynı zamanda duvarların tekstil dokularıyla bezendiği günümüzde, Maison Koleksiyonu bu iki trendi tek bir koleksiyonda topladı. Lüksün yeniden yorumlandığı ve Osmanlı motifl eriyle yepyeni bir ruha büründüğü Maison Koleksiyonu’nda 30x90cm ebadındaki fon karolar, gösterişli dekor alternatifl eri ve koleksiyonun tamamlayıcı parçaları birbirinden farklı mekanları yaratmanıza olanak sağlıyor. Natural serisi mimari yaklaşımın favori malzemesi olan ve modern iç mimarinin tercihi haline gelen brüt beton etkisini, metalik efektler ile birleştirerek bu cazibeyi yaşam alanlarına getiriyor. Tekstil dokusunun sıcaklığını sıradışı tonlar ve sofistike desenlerle birleştiren Romance serisi ile ise romantizm banyonuzdan evinizin her köşesine yayılıyor.


Leave a Reply