Banyo Seramik Fayans Kalebodur Modelleri

seramik modelleriBir banyoyu banyo yapan en büyük özellik seramiklerdir. Banyo seramik (fayans- bordur- kalebodur)'ler sizin tarzını yansıtır. Banyo seramiği seçerken öncelikle aklınızda bulunması gereken şey bir kere yaptırıyor olmanız ve ömür boyu kullanabilecek olmanızdır. Bu yüzden seramik seçerken kaliteli markaları kullanmanızdır. Size önerebileceğimiz markalar; Vitra, Çanakkale Seramik, Ege Seramik


 Yazımızın devamında seramik fayans kalebodurların banyolarda eşyalarla nasıl durduğunuz göstereceğiz ve fayansların serilerinin özelliklerini anlatacağız.


seramik modelleri


African Dots Serisi
African Dots Serisi Loginoff'un Afrika yerlileri ve Avustralya Aborjinlerinin ilkel çizimlerinden ilham alınarak yaratılmış. Duvarlara hareket katan bir tasarım anlayışına sahip olan seride, naif ve zarif desenler, noktalar kullanılarak oluşturulmuş. Seçkin bir dekokrasyon alternatifi sunan African Dots Serisi, modern yaşam alanlarını zenginleştiriyor.
Valore Serisi 

Valore, beyaz ve siyah zeminleri, altın ve platin desenlerle buluşturuyor. Parlaklığıyla dikkat çeken seri, birbirinden farklı sayısız kombinasyonlar yaratılmasına olanak tanıyor.


Network Serisi 

Modern ve dinamik 

Network serisinin Vizon, pembe ve krem alternatifleri, mekana yumuşak ve doğal bir dokunuş getiriyor. Siyah-beyaz kombinasyonları, duvarlara hareketli bir kontrast katıyor. Yeşil ve mavi renkleri ise farklılık arayanlara hitap ediyor.
Dreamlike Serisi 

Ahşap dokusuyla farklılık yaratan Dreamlike, renkli zemin üzerindeki metalik baskılarıyla duvarlara abartısız bir şıklık kazandırıyor. Kırmızı, antrasit, beyaz gibi kontrast renklerin yanı sıra, moka ve krem gibi uyumlu tonlarla da dikkat çekiyor.


One Response so far.

  1. Şengül says:

    fayanslara bayıldım

Leave a Reply